Navigation Menu+ Canlı Blackjack TR Parasız Rulet Oyna Zovovo beşiktaş emlak

Tedirgin yaşamak

Posted on Kas 22, 2013 by in Eğitim | 1 comment

hayrettin

Hep tedirgin ne olacak derdiyle bizi şöyle rahat bir şekilde yaymamızı engelleyenler 🙂

Heran odaya girebilecek olan annemiz

tuvalet kağıdı

Her anne kutsaldır ve hepsi bizler için birer melektir ancak gel gelelim o oğlan veya kız odasında ne yapıyor sigara mı içiyor, yetişkin belgeseli mi izliyor 🙂 diye en ufak bir düşüncesi olmadan içeriye girme hissi uyandırır bizde. Ayak sesi kapı sesi dinletir 🙂

 

Yarım bıraktığı işi için geri gelecek olan sünnetçi

sunnet

 

Bütün erkekler sünnet oldu ama küçükken bizi yarım bıraktığı işi için geri gelecek olan sünnetçi diye korkuturlardı ayıp değil mi canımıza tak edip alıp baltayı ben kendi işimi kendim hallettim desek ne olacak 🙂 Bu korku çocukların geleceğini de etkiler.

Müdür yardımcısı ve nöbetçi öğrenci ikilisi

boku-yedin

 

Hepimiz lisede okuduğumuz zamanları hatırlarsak nöbetçi öğrenci sınıfa gelir ve elindeki kağıttaki isimleri okur Müdür yardımcısının bu isimleri çağırdığını söyler bu da ne yazıkki bizde otorite tarafından korkutulma duyusunu ortaya çıkarır.

Apartman Yöneticisi

apartman-yoneticisi

 

Özellikle öğrenci ve bekar evlerinde kalanlar için apartman yöneticileri adeta bir kabustur. Ev ile ilgili şikayet en olmadık zamanda istenilen aidat insanı apartman yöneticisinden soğutur. Kendi evinde sıkıntılı yaşatır insanı.

Reha MUHTAR

reha-muhtar

 

Ah Reha abimiz çocukluğumuzun vazgeçilmesi ama o da bizi biraz korkutmuştur zaman zaman çünkü hem haberlerde çalınan müzikler hemde ettiği laflar insanı korkutmaya yetmiştir çocukları pek düşünmemiştir belkide 🙂

 

Saç kesimi için gittiğimiz berber

kuafor

Küçüklüğümüzden beri gittiğimiz berberlerden saç şeklimizi tam olarak anlatamayız ki ve 1 kez olsun bile istediğimiz saçla çıkamayız ordan ne yazıkki.

Şemsiyeli ve kısa boylu olan insan

semsiye-goz

Yağmur yağıyor sizde şemsiye yok yolda gidiyorsunuz ya kısa boylu bir vatandaşımız gözümüze o şemsiyeyi sokarsa hele birde kalabalık bir yerdeysek yandık demektir.

Otobüsteki tedirginlik

hayrettin-metrobus

Otobüs metrobüs gibi toplu taşıma araçlarında arkamıza böyle bir amca gelirse ne yapacağız ? Hep tedirginizdir bu durumlardan..

Böbrek Mafyaları

kuvet

 

Çocukluğumuzdan beri böbrek mafyalarından korkutur bizi ailemiz hep filmlerdeki gibi bir küvette uyanacağımızı sanırız belki de bunlar yüzünden hayat arkadaşımızı bile bulmak zorlaşır.

 

 

Son olarak söylemek istediğimiz NE YAZIKKİ bizi tedirgin yaşatan karısını sokak ortasında öldüren, insanları gasp eden, gözünü bile kırpmadan başka insanların canına kastedebilen, alkollü araba kullanan, tecavüz eden, uyuşturucu satan siz bizim tedirgin yaşamamız için belki de sizinle aynı masada bile oturmuşuzdur ama YAPMAYIN …!!!

1 Comment

  1. Teşekkür ederim

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Logistics and Transport Listings