Navigation Menu+ Canlı Blackjack TR Parasız Rulet Oyna Zovovo beşiktaş emlak

Sigarayı bırakma teknikleri

Posted on Ağu 31, 2013 by in Sağlık | 1 comment

sigara-birakma

Artık nefes alamıyor kendinizi sigaradan kaynaklı kötü hissediyorsanız bu yazıdan sonra belkide o illetten kurtulacaksınız.

Sigarayı bırakanlar nasıl bırakıyor? Bence sizde başarabilirsiniz.

– Daha önce yaptığınız başarılı işleri düşünün ve sigaradan uzaklaşmanın o başarıların yanında sizin için ne kadar kolay olabileceğine inanın.

– Sigarayı bıraktıktan sonra size kazandıracaklarını düşünün 9 tl 1 paket içiyorsanız zaten aylık 270 tl karınız olacak ve bu parayla gidip kendinize birşeyler alabilirsiniz kredi çekip 270 tl lik kredi taksidi ödeyip bir şeye sahip olunca emin olun ki sigara içmekten çok daha mutlu olacaksınız.

– Güzel kokacak sabahları kendinizi iyi hissedeceksiniz klasik bir laf olacak belki ama yediklerinizden ciddi anlamda tad alacaksınız.

– Daha uzun yaşayacağınızı düşünün ve sigaradan hayatını kaybedenler arasında sizde kendiniz olabileceğini ve uzun yaşayıp yaşamak istemediğinizi tartın.

– Kendiniz başaramıyorsanız kesinlikle aile hekiminize danışın artık ilaç tedavisi ile %98 oranında başarı sağlanıyor ve unutmamalıdır ki hiçbir ilaç sigaradan daha ZARARLI değildir.

– Sigarayı bırakacağınızda kilo alacağınızdan mı korkuyorsunuz gidin spor yapın emin olun kendinize daha çok güveniniz olacak.

– Sigara ikram edilince kullanmıyorum deyince ne kadar güzel bir his olduğunu göreceksiniz.

– Sigarayı bıraktığınızı arkadaşlarınıza iletin ve size kesinlikle sigara ikram etmemelerini sağlayın.

– Kahve bar ve çok fazla sigara tüketilen alanlardan ve insanlardan uzak durun.

– Aklınıza sigara geldiğinde su için su içince sigara içne isteğiniz azalacaktır.

– Tiryakiliğinizi geçirmek için canınız sigara çekince sakız çiğneyin dondurma yiyin çerez yiyin aman çerezin yanında bira açmayın da 🙂

– Sigarayı bıraktıysanız başlarda alkolden de uzak durmanızı öneririz çünkü alkol alırken çok fazla sigara tüketme isteği duyacaksınız ancak sigarayı bıraktınız diyelim aradan 2 3 ay geçti ve o içtiğiniz 1 kadeh içkinin bile tadı o kadar farklı gelecek ki ne yapmışım ben diye kendinize kızacağınızı düşünün.

Sigarayı bırakan herkes gerçekten çok mutlu bir hayat geçirdiklerini söylüyor ve sigara içen birine hiç başlamamış olsanız içilir mi sorusu sorulduğunda genelde hiç başlamazdım cevabı alınıyor madem öyle hemen bırakın ve MUTLU YAŞAYIN…!

 

1 Comment

  1. Faydalı bir sigarayı bırakma tekniği teşekkür ederiz konularınız için.

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Logistics and Transport Listings